MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 13778202
nr 1377 8202
Karmstolar
1 par+ 6 stolar, Barockstil, Ek/skinn
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 februari 2021
kl 19:10:00
100 kr
500 kr